Wiosną stypendia rosną!
Drodzy Sympatycy i Przyjaciele II LO w Końskich!
Nasza młodzież potrzebuje Waszego wsparcia. Prowadzimy zbiórkę środków na stypendia dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich.
Stypendia są skierowane do zdolnej i zaangażowanej społecznie młodzieży z niezamożnych rodzin – młodych ludzi, którym chcemy pomóc rozwijać talenty, realizować pasje i spełniać marzenia.
WIOSNĄ STYPENDIA ROSNĄ!
W ramach akcji Fundacji Świętego Mikołaja, trwającej od 21 marca do 21 czerwca, każda przekazana przez Państwa złotówka zostanie podwojona. Oznacza to, że Wasza pomoc ma teraz podwójną moc!
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę i każde udostępnienie tej informacji.
Jak można przekazać wsparcie?
- 1. Przelew tradycyjny na subkonto szkoły
Odbiorca: Fundacja Św. Mikołaja
Numer konta: PL09109000049149000000000216
Tytuł przelewu: Darowizna na stypendia dla uczniów II LO w Końskich
- 2. Wpłata poprzez profil szkoły na stronie Fundacji Świętego Mikołaja
Link:
https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/ii-liceum-ogolnoksztalcace-z-oddzialami-dwujezycznymi-im-marii-sklodowskiej-curie-w-konskich
Kliknij „Wpłacam i pomagam”, uzupełnij dane i wybierz opcję „Przekaż darowiznę”.
Razem możemy pomóc młodym ludziom rozwinąć skrzydła!