SPRZ¡TANIE ¦WIATA

W dniu 20 wrze¶nia 2019 roku uczniowie naszej szko³y po raz kolejny wziêli udzia³ w ogólnopolskiej akcji ,,Sprz±tanie ¦wiata”. Jak co roku uczestnicy starali siê uprz±tn±æ tereny le¶ne przy trasie Koñskie-W±sosz Konecki. Oprócz tego celem akcji by³o usi³owanie rozbudzenia ¶wiadomo¶ci ekologicznej mieszkañców naszego miasta i u¶wiadomienie wszystkich, ¿e o przyrodê nale¿y dbaæ i szanowaæ j±, a ona potrafi odwdziêczyæ siê nie tylko piêknem, ale i surowcami. Opiekunami podczas tegorocznej akcji byli: p.E.Król-Zmieniecka, p.I.Ambroszczyk, p.Wojna, p.K.Sobierajski.

Serdecznie gratulujemy    i dziêkujemy m³odzie¿y oraz opiekunom za pomoc w ochronie ¶rodowiska. Zapraszamy chêtnych do udzia³u w przedsiêwziêciu w przysz³ym roku.