Zaproszenie do udzia³u w III Miêdzynarodowej edycji ?Przerwy na Czytanie?

Biblioteka szkolna II LO w Koñskich  zaprasza Uczniów, Dyrekcjê, Nauczycieli, Pracowników Szko³y do wziêcia udzia³u w miêdzynarodowej akcji czytelniczej ?Przerwa na czytanie ? bicie rekordu w czytaniu na przerwie?. Wydarzenie odbywa siê w ramach Miêdzynarodowego Miesi±ca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii spo³ecznej Ca³a Polska Czyta Dzieciom.

Ka¿dy uczestnik przynosi tego dnia do szko³y wybran± ksi±¿kê i czyta j± podczas przerw miêdzylekcyjnych. Liczenie czytaj±cych odbêdzie siê na d³ugiej przerwie.

Osoby, które w dniu przeprowadzenia akcji zapomn± zabraæ ksi±¿kê z domu, zapraszamy do wypo¿yczenia interesuj±cej lektury w bibliotece szkolnej w godz. 7:30 ? 15:30.

Tego dnia czytamy wszyscy!

Pamiêtajmy o s³owach Wis³awy Szymborskiej: Czytanie ksi±¿ek to najpiêkniejsza zabawa, jak± sobie ludzko¶æ wymy¶li³a