Maksymilian Król ponownie zwycięzcą Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

Uczeń naszej szkoły po raz kolejny zwyciężył!
Maksymilian Król zajął I miejsce w województwie i melduje się w finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Dziękujemy komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Końskich za wsparcie.
Mocno ściskamy kciuki za sukces w ostatnim etapie!