Kwesta dla Hospicjum

Ju¿ po raz trzeci uczniowie naszego liceum 1 listopada 2015r. aktywnie w³±czyli siê w kwestê zorganizowan± przez Stowarzyszenie Opieki Paliatywno-Hospicyjnej im. b³. ks. Kazimierza Sykulskiego w Rudzie Bia³aczowskiej.

2015-11-24-17-09-47-227505305

Kwesta tradycyjnie mia³a miejsce przy cmentarzach w ca³ym powiecie koneckim. W Koñskich pieni±dze zbierali:

Dominik Chendoszko, Julia Goszcz, Robert Hejda, Klaudia Kowalska, Pawe³ Mijas – kl.IA1

Angelika Boba, Patrycja Gawroñska, Julia Kassyk – kl.IIA1

Marta Dêbowska, Dominika Komisarczyk, Karolina Matuszczak, Weronika M³ynarczyk – kl.IID

Dominika Sadowska, Mateusz Wiaderny – kl.IIID

Opiekê nad uczniami sprawowa³a p. Ewa Król-Zmieniecka.

Przed cmentarzem w Kazanowie kwestowali:

Marta Dukat, Aleksandra Kuleta, Dawid Mika – kl. IIA1 pod opiek± p. Gra¿yny Stolarskiej-Dukat.

W Niek³aniu Wielkim w akcjê koordynowan± przez p. Agnieszkê Wo¼niak w³±czyli siê:

Weronika Rurarz, Klaudia ¦lusarczyk – kl.ID

Martyna Pietras, Paulina Urban, Julia Walkiewicz – kl.IIA

Aleksandra Urban – kl. IIB

Wiktoria Szmit, Weronika Wi¶niewska – kl.IID

Tomasz Polak – kl.IIIA1

Patrycja Matachowska, Katarzyna Rurarz – kl.IIIE

Uczniowie naszego liceum zebrali 9097,62 z³., co da³o ³±cznie imponuj±c± kwotê ponad 24,5 tys. z³. Wszystkim zaanga¿owanym w kwestê serdecznie dziêkujemy ! 🙂

M.D.

Kolejny, czwarty raz, m³odzie¿ naszego liceum wziê³a udzia³ w kwe¶cie na rzecz Hospicjum w Rudzie Bia³aczowskiej,  która tradycyjnie mia³a miejsce 1 listopada 2016r. Uczniowie wspierani przez wolontariuszy z I Liceum Ogólnokszta³c±cego, Gimnazjum nr 2 w Koñskich oraz  Publicznej Szko³y Podstawowej w Fa³kowie, zbierali fundusze przy cmentarzach powiatu koneckiego w Koñskich, Kazanowie oraz w Rudzie Malenieckiej pod opiek± p. Gra¿yny Stolarskiej – Dukat , p. Ewy Król – Zmienieckiej i p. Marleny Bernackiej – Pluty. Dziêki wra¿liwo¶ci i hojno¶ci darczyñców uda³o siê zebraæ kwotê 7657 z³ 94 gr. Pieni±dze zostan± przeznaczone na remont i bie¿±ce potrzeby Hospicjum.

Wszyscy uczniowie uczestnicz±cy w kwe¶cie otrzymali z r±k p. Prezes Hospicjum Edyty Wiêckowskiej serdeczne podziêkowanie:

Podziêkowanie

Aleksandra Dukat – I LO w Koñskich

Filip Fornal – Gimnazjum nr 2 w Koñskich

Kornel Pluta –  Publiczna Szko³a Podstawowa  w Fa³kowie

Aleksandra Zmieniecka – Gimnazjum nr 2 w Koñskich

oraz uczniowie naszego liceum:

Magdalena Król – kl. 1C1

Anna Pancer – kl. 3E

Klaudia Pluta – kl. 3E

M.D.

Od rana 1 listopada 2017r. m³odzie¿ naszego liceum rozpoczê³a kwestê na rzecz Hospicjum w Rudzie Bia³aczowskiej. Uczniowie wspierali tê akcjê ju¿ po raz pi±ty, zbieraj±c pieni±dze na koneckim i niek³añskim cmentarzu wraz z opiekunami: p. Ew± Król – Zmienieck±, p. Gra¿yn± Stolarsk± – Dukat, p. Agnieszk± Wo¼niak. Dziêki hojno¶ci ofiarodawców, wra¿liwych na cierpienie nieuleczalnie chorych, uda³o siê zebraæ 4469 z³.

Uczniowie zaanga¿owani w kwestê:

K. Karasiñska – kl. IA1

D. Smo³uch – kl. IA1